En klubb for alle

Ønsker du å bli en av oss?

Atlungstad rideklubb er en fremoverlent og aktiv klubb som ble stiftet sommeren 2020. Klubben ønsker å være en klubb for alle, uavhengig av ambisjonsnivå. I dag har klubben i overkant av 100 medlemmer som er aktive innen dressur, sprang og polo, og medlemstallet er stadig økende. Vi ivaretar klubbens medlemmer, bidrar til rekruttering til ryttersporten, og tilrettelegger for ryttere som ønsker å satse i sin gren.

Meld deg inn i Atlungstad rideklubb ved å klikke deg inn på lenken under:
https://medlemskap.nif.no/Start/Index/932478

Logg deg inn med din idrettsID. Dersom du ikke har idrettsID enda, kan du opprette dette på samme nettside. Bare følg instruksjonene som kommer opp.

Så snart innmeldingen har kommet gjennom, vil du motta faktura fra oss per e-post. Når fakturaen er betalt, er du å regne som medlem i klubben.